Titiz AgroGrup A.Ş.

Kısaca,

Titiz Agro Grup tohumculuk faaliyetlerini 3 şirket altında gerçekleştirmektedir.

Antalya Tarım 25 seneyi aşkın bir süredir De Ruiter Tohumlarının distribütörlüğünü yapmaktaydı. DRS’in Monsanto tarafından alınması ile Antalya Tarım Monsanto’nun distribütörü olmuştur. Yakın tarihte Monsanto sebze tohumlarının distribütörlüğü grup şirketi olan Titiz Agro Grup A.Ş. tarafından alınmıştır. Tohum çeşitleri arasında domates, patlıcan, hıyar, biber, kavun ve anaç bulunmaktadır.

Antalya Tarım, grubun geri kalanı tarafından ele alınmayan sebze çeşitleri üzerine araştırma ve geliştirme projeleri ile ilgilenmektedir.

Agromar’ın faaliyetleri arasında ıslah projeleri ve açık-tarla ürünleri için hibrit tohumların Takii Seeds, HM-Clause ve Pop Vriend Seeds gibi uluslararası şirketlerle işbirliği içinde üretimi ve pazarlanması bulunmaktadır. Tohum çeşitlerinin arasında açık-saha ürünleri, mısır, ayçiçeği, kanola, sanayi domatesi, soğan, marul bulunmaktadır. Her sene onlarca yeni çeşit ürün geliştime programlarımızda denenmektedir, 6,000 tonun üzerinde mısır ve ayçiçeği tohumları hem Türkiye’deki hem de yurtdışındaki müşterilerimizin beklentilerini karşılamak üzere işlenmektedir. Tüm üretim OECD standartları ve tohum sertifikasyon sistemine uygundur.Kurumsal


Vizyon & Misyon

Vizyonumuz, tarımsal sanayi sektörünün öncü ve yenilikçi kuruluşu olmaktır.Misyonumuz; temel değerlerimiz doğrultusunda faaliyet göstermiş olduğumuz alanlarda yenilikçi olmak, müşterilerimize en kaliteli ürün ve hizmeti sunmak, tarımdan kazandığımızı tarıma yatırmaya devam etmek ve tarım sektörünün gelişimine katkıda bulunmaktır.

Değerlerimiz

Müşteri odaklı, Sürekli gelişen, Öncü olan, Ekip çalışmasına önem veren, Güvenilir, dürüst, etik, İnsana saygılı, Çevreye duyarlı.

Ödüllerimiz

16 Haziran 2014 - Antalya defterdarlığı -
Antalya vergi rekortmenleri 22. sıraA Takımı